Willibald (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (11 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: up
he: למעלה

en: Go to parent page
he: לעמוד האב

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Navigation
he: ניווט

en: Feature
he: תכונה

en: Sidebar first
he: עמודת צד ראשונה

en: Sidebar second
he: עמודת צד שניה
