Willibald (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: up
hr: gore

en: Go to parent page
hr: Idi na nadređenu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Footer
hr: Podnožje

en: Navigation
hr: Navigacija

en: Sidebar first
hr: Prvi stupac

en: Sidebar second
hr: Drugi stupac
