Willibald (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: up
jv: munggah

en: Go to parent page
jv: Kācā indhunge

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Navigation
jv: Navigasi

en: Sidebar first
jv: Sidebar pertama

en: Sidebar second
jv: Sidebar keloro
