Willibald (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (7 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: up
ka: ზემოთ

en: Go to parent page
ka: მშობელ გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია
