Willibald (7.x-1.0) - en to lo translation catalogue (5 entries)

en: Home
lo: ຫນ້າຫລັກ

en: Content
lo: ເນື້ອໃນ

en: Footer
lo: ພາກສ່ວນດ້ານລຸ່ມ

en: Sidebar first
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 1

en: Sidebar second
lo: ພາກສ່ວນດ້ານຂ້າງທີ 2
