Willibald (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Go to previous page
mr: मागच्या पानावर जा

en: up
mr: वर

en: Go to parent page
mr: वऱच्या पानावर जा

en: Go to next page
mr: पुढच्या पानावर जा

en: Navigation
mr: आवागमन
