Willibald (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (12 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: ‹
nn: <

en: Go to previous page
nn: Gå til forrige side

en: up
nn: opp

en: Go to parent page
nn: Gå til den overordna sida

en:  ›
nn:  >

en: Go to next page
nn: Gå til neste side

en: Footer
nn: Botntekst

en: Navigation
nn: Navigering

en: Sidebar first
nn: Sidestolpe fyrst

en: Sidebar second
nn: Sidestolpe neste
