Willibald (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Home
uk: Головна

en: Content
uk: Вміст

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: up
uk: вгору

en: Go to parent page
uk: Перейти на батьківську сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Navigation
uk: Навіґація

en: Feature
uk: Властивість

en: Sidebar first
uk: Перша бічна панель

en: Sidebar second
uk: Друга бічна панель
