Willibald (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: up
et: üles

en: Go to parent page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Footer
et: Jalus

en: Navigation
et: Menüü

en: Sidebar first
et: Esimene külgriba

en: Sidebar second
et: Teine külgriba
