Willibald (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: up
hy: վերև

en: Go to parent page
hy: Անցնել ծնող էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված
