Willibald (7.x-1.1) - en to it translation catalogue (13 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Go to previous page
it: Vai alla pagina precedente

en: up
it: su

en: Go to parent page
it: Vai alla pagina padre

en: Go to next page
it: Vai alla pagina successiva

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Navigation
it: Navigazione

en: Feature
it: Funzionalità

en: Sidebar first
it: Prima barra laterale

en: Sidebar second
it: Seconda barra laterale

en: You are not logged in.
it: Non sei autenticato.

en: I have an account
it: Sono già registrato al sito

en: I want to create an account
it: Voglio registrarmi al sito
