Willibald (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Home
ja: ホーム

en: Content
ja: コンテンツ

en: Go to previous page
ja: 前のページへ

en: up
ja: 上

en: Go to parent page
ja: 親ページへ移動

en: Go to next page
ja: 次のページへ

en: Footer
ja: フッター

en: Navigation
ja: ナビゲーション

en: Sidebar first
ja: 第１サイドバー

en: Sidebar second
ja: 第２サイドバー
