Willibald (7.x-1.1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Sidebar first
mg: Tsanganana volohany

en: Sidebar second
mg: Tsaganana faharoa
