Willibald (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Go to previous page
my: ယခင်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: up
my: အပေါ်သို့

en: Go to next page
my: နောက်စာမျက်နှာသို့သွားရန်

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Navigation
my: သွားလာရန်
