Willibald (7.x-1.1) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Go to previous page
ne: अघिल्लो पृष्ठमा जानुहोस्

en: up
ne: माथि

en: Go to parent page
ne: मूल पृष्ठमा जानुहोस्

en: Go to next page
ne: अर्को पृष्ठमा जानुहोस्

en: Footer
ne: फुटर

en: Navigation
ne: नेभिगेसन

en: Sidebar first
ne: पहिलो साईडबार

en: Sidebar second
ne: दोस्रो साईडबार
