Willibald (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Content
nl: Inhoud

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: up
nl: omhoog

en: Go to parent page
nl: Naar de bovenliggende pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Footer
nl: Voet

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Sidebar first
nl: Eerste zijbalk

en: Bottom first
nl: Onder (eerste)

en: Sidebar second
nl: Tweede zijbalk

en: You are not logged in.
nl: U bent niet ingelogd.

en: I have an account
nl: Ik heb een account

en: I want to create an account
nl: Ik wil een account aanmaken
