Willibald (7.x-1.1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Content
oc: Contengut

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: up
oc: naut

en: Go to parent page
oc: Anar a la pagina parent

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Footer
oc: Pè de pagina

en: Navigation
oc: Navigacion

en: Feature
oc: Foncionalitat

en: Sidebar first
oc: Primièra barra laterala

en: Sidebar second
oc: Segonda barra laterala
