Willibald (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Content
pl: Zawartość

en: Go to previous page
pl: Przejdź do poprzedniej strony

en: up
pl: w górę

en: Go to parent page
pl: Wyświetla stronę nadrzędną

en: Go to next page
pl: Przejdź do następnej strony

en: Footer
pl: Stopka

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Feature
pl: Funkcjonalność

en: Sidebar first
pl: Pierwsza kolumna boczna

en: Sidebar second
pl: Druga kolumna boczna

en: You are not logged in.
pl: Nie jesteś zalogowany

en: I have an account
pl: Mam juz konto

en: I want to create an account
pl: Chcę założyć konto
