Willibald (7.x-1.1) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: up
ro: sus

en: Go to parent page
ro: Mergi la pagina părinte

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Footer
ro: Subsol

en: Navigation
ro: Navigator

en: Sidebar first
ro: Bara laterală mai întâi
