Willibald (7.x-1.1) - en to ru translation catalogue (14 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: up
ru: Вверх

en: Go to parent page
ru: На родительскую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Footer
ru: Подвал

en: Navigation
ru: Навигация

en: Feature
ru: Особенность

en: Sidebar first
ru: Первая боковая панель

en: Sidebar second
ru: Вторая боковая панель

en: You are not logged in.
ru: Вы не прошли авторизацию.

en: I have an account
ru: У меня есть учётная запись

en: I want to create an account
ru: Я хочу создать учётную запись
