Willibald (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: up
sv: upp

en: Go to parent page
sv: Gå till ovanliggande sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Footer
sv: Sidfot

en: Navigation
sv: Navigering

en: Sidebar first
sv: Första sidospalt

en: Sidebar second
sv: Andra sidospalt
