Willibald (7.x-1.2) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: up
bg: нагоре

en: Go to parent page
bg: Към родителската страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Footer
bg: Под черта

en: Navigation
bg: Навигация
