Willibald (7.x-1.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: up
bs: gore

en: Go to parent page
bs: Idi na roditeljsku stranicu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Navigation
bs: Navigacija
