Willibald (7.x-1.2) - en to cs translation catalogue (13 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Content
cs: Obsah

en: Go to previous page
cs: Přejít na předchozí stranu

en: up
cs: o úroveň výš

en: Go to parent page
cs: Přejít na nadřazenou stránku

en: Go to next page
cs: Přejít na další stranu

en: Footer
cs: Patička

en: Navigation
cs: Navigace

en: Sidebar first
cs: První postranní panel

en: Sidebar second
cs: Druhý postranní panel

en: You are not logged in.
cs: Nejste přihlášen.

en: I have an account
cs: Mám účet

en: I want to create an account
cs: Chci vytvořit účet
