Willibald (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (9 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: up
da: op

en: Go to parent page
da: Gå til overordnet side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Footer
da: Sidefod

en: Sidebar first
da: Første sidebar

en: Sidebar second
da: Anden sidebar
