Willibald (7.x-1.2) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Home
es: Inicio

en: Content
es: Contenido

en: Go to previous page
es: Ir a la página anterior

en: up
es: arriba

en: Go to parent page
es: Ir a la página madre

en: Go to next page
es: Ir a la página siguiente

en: Footer
es: Pie de página

en: Navigation
es: Navegación

en: Sidebar first
es: Primera barra lateral

en: Sidebar second
es: Segunda barra lateral

en: You are not logged in.
es: No está conectado.

en: I have an account
es: Tengo una cuenta

en: I want to create an account
es: Quiero crear una cuenta
