Willibald (7.x-1.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: up
eu: gora

en: Go to parent page
eu: Joan guraso orrira

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Navigation
eu: Nabigazioa

en: Sidebar first
eu: Lehen Albo-zutabea

en: Sidebar second
eu: Bigarren Albo-zutabea
