Willibald (7.x-1.2) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Go to previous page
fr: Aller à la page précédente

en: up
fr: haut

en: Go to parent page
fr: Aller à la page parente

en: Go to next page
fr: Aller à la page suivante

en: Footer
fr: Pied de page

en: Feature
fr: Fonctionnalité

en: Sidebar first
fr: Première barre latérale

en: Sidebar second
fr: Seconde barre latérale

en: You are not logged in.
fr: Vous n'êtes pas connecté.

en: I have an account
fr: J'ai un compte

en: I want to create an account
fr: Je veux créer un compte
