Willibald (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: up
gl: arriba

en: Go to parent page
gl: Ir á páxina ascendente

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Navigation
gl: Navegación

en: Feature
gl: Funcionalidade

en: Sidebar first
gl: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
gl: Segunda barra lateral
