Willibald (7.x-1.2) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: up
hu: fel

en: Go to parent page
hu: Ugrás a szülő lapra.

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Footer
hu: Lábléc

en: Navigation
hu: Navigáció

en: Feature
hu: Jellemző

en: Sidebar first
hu: Első oldalsáv

en: Sidebar second
hu: Második oldalsáv
