Willibald (7.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని
