Willibald (7.x-1.2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: up
vi: lên

en: Go to parent page
vi: Đến trang cha

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Footer
vi: Phần chân

en: Navigation
vi: Điều hướng

en: Feature
vi: Tính năng

en: Sidebar first
vi: Sidebar đầu tiên

en: Sidebar second
vi: Sidebar thứ hai

en: You are not logged in.
vi: Bạn chưa đăng nhập.

en: I have an account
vi: Đã có tài khoản

en: I want to create an account
vi: Tôi muốn tạo một tài khoản
