Willibald (7.x-1.3) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: up
el: επάνω

en: Go to parent page
el: Μετάβαση στη γονική σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Footer
el: Υποσέλιδο

en: Navigation
el: Πλοήγηση

en: Menu settings
el: Ρυθμίσεις μενού

en: Sidebar first
el: Πρώτη πλευρική ζώνη

en: Sidebar second
el: Δεύτερη πλευρική ζώνη
