Willibald (7.x-1.3) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: ‹
eo: <

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: up
eo: supren

en: Go to parent page
eo: Iru al la superpaĝo

en:  ›
eo:  >

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Navigation
eo: Navigado

en: Menu settings
eo: Menuaj agordoj
