Willibald (7.x-1.3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: up
lt: viršun

en: Go to parent page
lt: Į tėvinį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Footer
lt: Poraštė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Menu settings
lt: Meniu nuostatos

en: Sidebar first
lt: Pirma pusė

en: Sidebar second
lt: Antra pusė
