Willibald (7.x-1.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд
