Willibald (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Home
bo: གཙོ་ངོས

en: Content
bo: ནང་དོན

en: Go to previous page
bo: ངོས་གོང་མར་འགྲོ་བ

en: up
bo: ཡར

en: Go to parent page
bo: རིམ་པ་གོང་མའི་ངོས་སུ་འགྲོ

en: Go to next page
bo: ངོས་འོག་མར་འགྲོ་བ

en: Footer
bo: ཤོག་མཇུག

en: Navigation
bo: ཕྱོགས་སྟོན

en: Sidebar first
bo: ཟུར་སྒྲོམ་དང་པོ

en: Sidebar second
bo: ཟུར་སྒྲོམ་གཉིས་པ
