Willibald (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Go to previous page
id: Ke halaman sebelumnya

en: up
id: ke atas

en: Go to parent page
id: Ke halaman induk

en: Go to next page
id: Ke halaman selanjutnya

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Navigation
id: Navigasi

en: Feature
id: Fitur

en: Sidebar first
id: Sidebar pertama

en: Sidebar second
id: Sidebar kedua
