Willibald (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: up
is: upp

en: Go to parent page
is: Fara á síðu foreldris

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Footer
is: Fótur
