Willibald (7.x-1.1) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Go to previous page
pt: Ir para a página anterior

en: up
pt: acima

en: Go to parent page
pt: Ir para a página superior

en: Go to next page
pt: Ir para a próxima página

en: Footer
pt: Rodapé

en: Navigation
pt: Navegação

en: Sidebar first
pt: Primeira barra lateral

en: Sidebar second
pt: Segunda barra lateral

en: You are not logged in.
pt: Você não está logado.

en: I have an account
pt: Eu tenho uma conta

en: I want to create an account
pt: Eu quero criar uma conta
