Willibald (7.x-1.3) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: up
tr: yukarı

en: Go to parent page
tr: Üst sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Navigation
tr: Gezinti

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Sidebar first
tr: Birinci kenar çubuğu

en: Bottom first
tr: Alt bölge ilk

en: Sidebar second
tr: İkinci sütun
