Dimpact WIM (7.x-2.0-beta2) - en to et translation catalogue (163 entries)

en: Forms
et: Vormid

en: Home
et: Avaleht

en: User interface
et: Kasutajaliides

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Next
et: Järgmine

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Content
et: Sisu

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Type
et: Liik

en: Author
et: Autor

en: Actions
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: administrator
et: administraator

en: Description
et: Kirjeldus

en: Language
et: Keel

en: Read more
et: Loe edasi

en: Log
et: Logi

en: more
et: veel

en: More
et: Veel

en: Tags
et: Sildid

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: Overview
et: Ülevaade

en: Tag
et: Sildid

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Size
et: Suurus

en: Search
et: Otsing

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Message
et: Teade

en: Password
et: Parool

en: Weight
et: Kaal

en: Image
et: Pilt

en: Depth
et: Sügavus

en: Category
et: Kategooria

en: Settings
et: Seaded

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Help
et: Abi

en: Icon
et: Ikoon

en: Listen
et: Kuula

en: Path
et: Tee

en: Filename
et: Failinimi

en: Menu
et: Menüü

en: Updated
et: Uuendatud

en: Attachment
et: Manus

en: Promoted
et: Esile tõstetud

en: User
et: Kasutaja

en: Email
et: E-kiri

en: Contact
et: Kontakt

en: Created
et: Loodud

en: term
et: termin

en: Question
et: Küsimus

en: Answer
et: Vastus

en: All
et: Kõik

en: Block
et: Plokk

en: CSS class
et: CSS klass

en: Page
et: Lehekülg

en: Site name
et: Saidi nimi

en: Footer
et: Jalus

en: To
et: Kellele

en: From
et: Kellelt

en: Roles
et: Rollid

en: Published
et: Avaldatud

en: Location
et: Asukoht

en: Term
et: Termin

en: Conditions
et: Tingimused

en: Items
et: Kirjed

en: Prev
et: Eelmine

en: Id
et: ID

en: System
et: Süsteem

en: Phone
et: Telefon

en: Address
et: Aadress

en: Customer id
et: Kliendi id

en: Desc
et: Kahanev

en: Frequency
et: Sagedus

en: General
et: Üldine

en: Other
et: Muu

en: Navigation
et: Menüü

en: Filters
et: Filtrid

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Location name
et: Asukoha nimetus

en: Street
et: Tänav

en: City
et: Linn

en: The field %field is required.
et: Väli %field on kohustuslik.

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Share
et: Jaga

en: Key
et: Võti

en: Clear
et: Tühjenda

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Node title
et: Postituse pealkiri

en: Node body
et: Postituse sisu

en: Source
et: Allikas

en: Deleted
et: Kustutatud

en: Lists
et: Nimekirjad

en: Period
et: Ajavahemik

en: Short
et: Lühike

en: author
et: autor

en: Path alias
et: Aadressi alias

en: Autocomplete taxonomy
et: Klassifikatsiooniterminite automaatlõpetus

en: Product
et: Toode

en: Interval
et: Intervall

en: County
et: Maakond

en: New
et: Uus

en: News
et: Uudised

en: You are here
et: Sa oled siin

en: Tabs
et: Sakid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
et: Kasutajatele uue vormi või küsimustiku koostamine. Postitused ja nende statistika salvestatakse ning see on saadaval vastavate õigustega kasutajatele.

en: Apply
et: Rakenda

en: Block description
et: Ploki kirjeldus

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks

en: More information
et: Rohkem teavet

en: Request
et: Saada

en: Hide
et: Peida

en: Autoplay
et: Automaatne esitamine

en: Postal Code
et: Postiindeks

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Sort
et: Järjesta

en: Offset
et: Nihe

en: Promote to front page
et: Ülenda avalehele

en: Data
et: Andmed

en: Any
et: Ükskõik milline

en: Additional information
et: Lisainfo

en: All words
et: Sisaldab kõiki sõnu

en: Acronym
et: Akronüüm

en: Button text
et: Nupu tekst

en: Mime type
et: MIME-tüüp

en: Relations
et: Seosed

en: No content available.
et: Sisu puudub.

en: Pause
et: Peata

en: Upload date
et: Üleslaadimise kuupäev

en: Not installed.
et: Pole paigaldatud.

en: - Choose an operation -
et: - Vali tegevus -

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Link path
et: Lingi teekond

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Agenda
et: Ajakava

en: Demote from front page
et: Eemalda esilehelt

en: Add event
et: Lisa sündmus

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Stick
et: Muuda kleepuvaks

en: Search result
et: Otsingutulemus

en: Basic page
et: Lihtlehekülg

en: Highlighted
et: Eristatud

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: User who uploaded
et: Kasutaja, kes laadis üles

en: Unstick
et: Muuda mittekleepuvaks

en: Change value
et: Muuda väärtus

en: Change author
et: Muuda autorit
