Dimpact WIM (7.x-2.0-beta2) - en to gl translation catalogue (143 entries)

en: Forms
gl: Formularios

en: Home
gl: Inicio

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Next
gl: Seguinte

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Content
gl: Contido

en: Email address
gl: Enderezo de correo electrónico

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Actions
gl: Accións

en: Cancel
gl: Cancelar

en: administrator
gl: administrador

en: Description
gl: Descrición

en: Language
gl: Idioma

en: Read more
gl: Ler máis

en: Log
gl: Rexistro

en: more
gl: máis

en: More
gl: Máis

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: view
gl: vista

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Edit
gl: Editar

en: Date
gl: Data

en: Size
gl: Tamaño

en: Search
gl: Buscar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Message
gl: Mensaxe

en: Password
gl: Contrasinal

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Image
gl: Imaxe

en: Depth
gl: Profundidade

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Help
gl: Axuda

en: Icon
gl: Icona

en: Path
gl: Ruta

en: Filename
gl: Nome de ficheiro

en: Menu
gl: Menú

en: Updated
gl: Actualizado

en: Attachment
gl: Anexo

en: Promoted
gl: Promocionado

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Contact
gl: Contacto

en: Created
gl: Creado

en: term
gl: termo

en: Question
gl: Pregunta

en: All
gl: Todo

en: General information
gl: Información xeral

en: Block
gl: Bloque

en: CSS class
gl: Clase CSS

en: Page
gl: Páxina

en: Site name
gl: Nome do sitio

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: To
gl: Para

en: From
gl: De

en: Published
gl: Publicado

en: Location
gl: Localización

en: Term
gl: Termo

en: Conditions
gl: Condicións

en: Items
gl: Elementos

en: Prev
gl: Ant

en: System
gl: Sistema

en: Phone
gl: Teléfono

en: Address
gl: Enderezo

en: General
gl: Xeral

en: Other
gl: Outro

en: Navigation
gl: Navegación

en: Filters
gl: Filtros

en: Defaults
gl: Predeterminados

en: Location name
gl: Nome da localización

en: The field %field is required.
gl: O campo %field é necesario.

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Key
gl: Clave

en: Clear
gl: Limpar

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Node title
gl: Título do nodo.

en: Source
gl: Orixe

en: Deleted
gl: Borrado

en: Period
gl: Periodo

en: Short
gl: Curto

en: author
gl: autor

en: Path alias
gl: Alias de ruta

en: Content Bottom
gl: Contido Inferior

en: Autocomplete taxonomy
gl: Autocompletar a taxonomía

en: Product
gl: Produto

en: Interval
gl: Intervalo

en: New
gl: Novo

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Webform
gl: Formulario web

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
gl: Crear un novo formulario ou cuestionario dispoñible para os usuarios. Os resultados e estatísticas dos envíos gárdanse e están dispoñibles a usuarios con ese permiso concedido.

en: Apply
gl: Aplicar

en: Show more link
gl: Amosar máis ligazóns

en: Block description
gl: Descrición do bloque

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar

en: More information
gl: Máis información

en: Hide
gl: Agochar

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Promote to front page
gl: Promocionar á páxina principal

en: Any
gl: Calquera

en: Additional information
gl: Información adicional

en: Customer ID
gl: Cliente ID

en: Reminder email
gl: Correo recordatorio

en: Acronym
gl: Acrónimo

en: Button text
gl: Texto do botón

en: Mime type
gl: Tipo mime

en: Relations
gl: Relacións

en: No content available.
gl: Contido non dispoñible

en: Upload date
gl: Data de subida

en: Primary
gl: Primario

en: Link title
gl: Título da ligazón

en: Not installed.
gl: Non instalado.

en: Secondary
gl: Secundario

en: Abbreviation
gl: Abreviatura

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Demote from front page
gl: Quitar da páxina principal

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Search result
gl: Resultados da busca

en: Basic page
gl: Páxina básica

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: View mode
gl: Modo de vista

en: User who uploaded
gl: O usuario que fixo a subida
