Dimpact WIM (7.x-2.0-beta2) - en to si translation catalogue (40 entries)

en: Forms
si: ආකෘතිපත්‍ර

en: Home
si: නිවස

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Body
si: බඳ

en: Next
si: ඊලඟ

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Type
si: වර්ගය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: administrator
si: පාලකයා

en: Description
si: විස්තරය

en: Language
si: භාෂාව

en: Read more
si: තව කියවන්න

en: Log
si: ලොග එක

en: more
si: තවත්

en: More
si: තව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Date
si: දිනය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Label
si: ලේබලය

en: Help
si: සහාය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: All
si: සියල්ල

en: Site name
si: වෙබ් අඩවියේ නම

en: Navigation
si: යාත්‍රණය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
