Dimpact WIM (7.x-2.0-beta2) - en to sr translation catalogue (46 entries)

en: Forms
sr: Форме

en: Home
sr: Почетна

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Title
sr: Наслов

en: Body
sr: Главни текст

en: Next
sr: Следећи

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Content
sr: Садржај

en: Email address
sr: Адреса е-поште

en: Type
sr: Tип

en: Author
sr: Аутор

en: Cancel
sr: Поништи

en: Description
sr: Опис

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: More
sr: Више

en: Edit
sr: Измени

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Search
sr: Претрага

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: Message
sr: Порука

en: Password
sr: Лозинка

en: Weight
sr: Тежина

en: Settings
sr: Подешавања

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Label
sr: Ознака

en: Save
sr: Сачувај

en: Path
sr: Путања

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: User
sr: Корисник

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: Created
sr: Направљено

en: Block
sr: Блок

en: Site name
sr: Назив сајта

en: Footer
sr: Подножје

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Lists
sr: Листе

en: Block description
sr: Опис блока

en: Upload date
sr: Датум постављања

en: Basic page
sr: Основна страна

en: View mode
sr: Врста приказа
