Dimpact WIM (7.x-2.11) - en to lt translation catalogue (164 entries)

en: Forms
lt: Formos

en: Home
lt: Pradžia

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Next
lt: Kitas

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Content
lt: Turinys

en: Email address
lt: El. pašto adresas

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: administrator
lt: administratorius

en: Description
lt: Aprašymas

en: Language
lt: Kalba

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Log
lt: Įrašas

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: view
lt: peržiūrėti

en: Overview
lt: Apžvalga

en: File
lt: Failas

en: Tag
lt: Žymė

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Message
lt: Žinutė

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Depth
lt: Gylis

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Top
lt: Viršus

en: Icon
lt: Piktograma

en: Path
lt: Kelias

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Menu
lt: Meniu

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Attachment
lt: Prisegtukas

en: User
lt: Narys

en: Email
lt: El. paštas

en: Contact
lt: Kontaktai

en: Created
lt: Sukurta

en: Question
lt: Klausimas

en: Answer
lt: Atsakymas

en: All
lt: Visi

en: General information
lt: Bendra informacija

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Bottom
lt: Apačia

en: Site name
lt: Svetainės pavadinimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: To
lt: Iki

en: From
lt: Nuo

en: Custom
lt: Savitas

en: Roles
lt: Rolės

en: Published
lt: Paskelbtas

en: Location
lt: Vieta

en: Conditions
lt: Sąlygos

en: Items
lt: Elementai

en: Menu Parent
lt: Meniu Tėvukas

en: Plain text
lt: Paprastas tekstas

en: Prev
lt: Ankstesnis

en: Introduction
lt: Įžanga

en: System
lt: Sistema

en: Phone
lt: Telefonas

en: Address
lt: Adresas

en: State
lt: Etapas

en: Terms
lt: Terminai

en: General
lt: Bendras

en: Other
lt: Kiti

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Role
lt: Rolė

en: Filters
lt: Filtrai

en: Close
lt: Uždaryti

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Location name
lt: Vietovės pavadinimas

en: Street
lt: Gatvė

en: City
lt: Miestas

en: The field %field is required.
lt: Laukelis %field  būtinas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Key
lt: Raktas

en: Clear
lt: Išvalyti

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Node title
lt: Mazgo pavadinimas

en: Node body
lt: Mazgo turinys

en: Source
lt: Šaltinis

en: Deleted
lt: Pašalinta

en: Short
lt: Trumpas

en: author
lt: autorius

en: Path alias
lt: Kelio pervadinimas

en: Autocomplete taxonomy
lt: Autopabaigimo sistematika

en: Product
lt: Prekė

en: Interval
lt: Intervalas

en: County
lt: Grafystė

en: New
lt: Naujas

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Webform
lt: Web forma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lt: Sukurti naują formą ar klausimyną pasiekiama lankytojams. Pateikimų rezultatai ir statistika bus įrašoma ir prieinama administratoriams.

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Show more link
lt: Rodyti nuorodą daugiau

en: Block description
lt: Bloko aprašymas

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta

en: More information
lt: Daugiau informacijos

en: Hide
lt: Slėpti

en: Postal Code
lt: Pašto kodas

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Package
lt: Pakuotė

en: Sort
lt: Rikiuoti

en: Close window
lt: Uždaryti langą

en: Data
lt: Duomenys

en: Any
lt: Bet kuris

en: Skip to main content
lt: Pereiti į pagrindinį turinį

en: Additional information
lt: Papildoma informacija

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Acronym
lt: Akronimas

en: Mime type
lt: Mime tipas

en: Relations
lt: Ryšiai

en: No content available.
lt: Turinio nėra.

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: Light
lt: Šviesi

en: Start import
lt: Pradėti importavimą

en: Upload date
lt: Įkėlimo data

en: Link title
lt: Nuorodos pavadinimas

en: - Choose an operation -
lt: - Pasirinkite operaciją -

en: Abbreviation
lt: Sutrumpinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Search form
lt: Paieškos forma

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Additional Information
lt: Papildoma informacija

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: All pages except those listed
lt: Visi puslapiai išskyrus išvardintus

en: Only the listed pages
lt: Tik išvardinti puslapiai

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Search result
lt: Paieškos rezultatas

en: Basic page
lt: Paprastas puslapis

en: Highlighted
lt: Paryškintas

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Dark
lt: Tamsiai

en: User who uploaded
lt: Nariai kurie įkėlė
