Dimpact WIM (7.x-2.11) - en to mg translation catalogue (35 entries)

en: Home
mg: Fandraisana

en: User interface
mg: Momba ny mpikambana

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Next
mg: Manaraka

en: Pages
mg: Takelaka

en: Delete
mg: Fafaina

en: Operations
mg: Hatao

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Email address
mg: Adiresy mailaka

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Actions
mg: Asa

en: Cancel
mg: Aoka ihany

en: administrator
mg: mpitantana

en: Description
mg: Andinindininy

en: Language
mg: Teny

en: Read more
mg: Tohiny

en: Yes
mg: Eny

en: No
mg: Tsia

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: Help
mg: Fanampiana

en: User
mg: Mpampiasa

en: Footer
mg: Tongo-pejy

en: Navigation
mg: Fitondrana

en: Clear
mg: Fafao

en: Source
mg: Loharano

en: Short
mg: Fohy

en: No content available.
mg: Tsy mbola misy zavatra azo aseho.

en: Search form
mg: Fikarohana

en: Page top
mg: Pejy ambony

en: Page bottom
mg: Pejy ambany

en: Search result
mg: Vokatry ny fikarohana

en: Highlighted
mg: Vaomarika
