Dimpact WIM (7.x-2.12) - en to lv translation catalogue (164 entries)

en: Forms
lv: Formas

en: Home
lv: Sākums

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Next
lv: Tālāk

en: Pages
lv: Lapas

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Content
lv: Saturs

en: Email address
lv: E-pasta adrese

en: Type
lv: Veids

en: Author
lv: Autors

en: Actions
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: administrator
lv: administrators

en: Description
lv: Apraksts

en: Language
lv: Valoda

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: Log
lv: Žurnāls

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Tags
lv: Birkas

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: Overview
lv: Pārskats

en: File
lv: Fails

en: Tag
lv: Birka

en: Edit
lv: Labot

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Message
lv: Ziņojums

en: Password
lv: Parole

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Image
lv: Attēls

en: Depth
lv: Dziļums

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Top
lv: Augša

en: Icon
lv: Ikona

en: Listen
lv: Klausīties

en: Path
lv: Ceļš

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Attachment
lv: Pielikums

en: Filter by date
lv: Filtrēt pēc datuma

en: User
lv: Lietotājs

en: Email
lv: E-pasts

en: Contact
lv: Kontakti

en: Created
lv: Izveidots

en: term
lv: termins

en: FAQ
lv: BUJ

en: Question
lv: Jautājums

en: Answer
lv: Atbilde

en: All
lv: Visi

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Bottom
lv: Apakša

en: Site name
lv: Vietnes nosaukums

en: Footer
lv: Kājene

en: To
lv: Kam

en: From
lv: No

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Roles
lv: Lomas

en: Published
lv: Publicēts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Conditions
lv: Nosacījumi

en: Items
lv: Vienumi

en: Plain text
lv: Vienkāršs teksts

en: Prev
lv: Iepr

en: System
lv: Sistēma

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Address
lv: Adrese

en: State
lv: Stāvoklis

en: Desc
lv: Dilst.

en: General
lv: Galvenie

en: Other
lv: Citi

en: Navigation
lv: Navigācija

en: Role
lv: Loma

en: Filters
lv: Filtri

en: Close
lv: Aizvērt

en: Defaults
lv: Noklusējumi

en: Street
lv: Iela

en: City
lv: Pilsēta

en: The field %field is required.
lv: Lauks %field ir obligāts.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Key
lv: Atslēga

en: Clear
lv: Notīrīt

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Node title
lv: Satura virsraksts

en: Source
lv: Avots

en: Deleted
lv: Dzēsts

en: Period
lv: Periods

en: Short
lv: Īss

en: author
lv: autors

en: Path alias
lv: Ceļa aizstājvārds

en: Content Bottom
lv: Zem Satura

en: Autocomplete taxonomy
lv: Taksonomijas auto-aizpildīšana

en: Product
lv: Prece

en: Interval
lv: Intervāls

en: Document
lv: Dokuments

en: New
lv: Jauns

en: You are here
lv: Jūs atrodaties šeit

en: Tabs
lv: Cilnes

en: Webform
lv: Webforma

en: Create a new form or questionnaire accessible to users. Submission results and statistics are recorded and accessible to privileged users.
lv: Izveido jaunu lietotājiem pieejamu formu vai aptauju. Iesniegumu rezultāti un statistika ir pieejama priviliģētiem lietotājiem.

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Block description
lv: Bloka apraksts

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts

en: More information
lv: Detalizētāka informācija

en: Hide
lv: Apslēpt

en: Autoplay
lv: Automātiskā atskaņošana

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Package
lv: Paka

en: Sort
lv: Kārtot

en: Close window
lv: Aizvērt logu

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Data
lv: Dati

en: Any
lv: Jebkurš

en: Skip to main content
lv: Pārlekt uz galveno saturu

en: Additional information
lv: Papildus informācija

en: Reminder email
lv: Atgādinājuma e-pasts

en: Error message
lv: Kļūdas paziņojums

en: Acronym
lv: Akronīms

en: Button text
lv: Pogas teksts

en: Relations
lv: Radniecība

en: No content available.
lv: Nav pieejams saturs.

en: Warning message
lv: Brīdinājuma ziņojums

en: Start import
lv: Sākt importu

en: Upload date
lv: Augšupielādes datums

en: Filter by type
lv: Filtrēt pēc tipa

en: Not installed.
lv: Nav instalēts.

en: - Choose an operation -
lv: - Izvēlies operāciju -

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Link path
lv: Saites ceļš

en: Select terms
lv: Izvēlēties terminus

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Search form
lv: Meklēšanas forma

en: Page top
lv: Lapas augša

en: Page bottom
lv: Lapas apakšpuse

en: Status message
lv: Statusa paziņojums

en: All pages except those listed
lv: Visas lapas izņemot norādītās

en: Only the listed pages
lv: Tikai norādītajās lapās

en: Search result
lv: Meklēšanas rezultāti

en: Basic page
lv: Vienkārša lapa

en: Highlighted
lv: Izgaismots

en: View mode
lv: Skata režīms
