Dimpact WIM (7.x-2.15) - en to mn translation catalogue (81 entries)

en: Forms
mn: Маягтууд

en: Home
mn: Эхлэл

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Next
mn: Дараах

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Content
mn: Агуулга

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Type
mn: Төрөл

en: Author
mn: Зохиогч

en: Actions
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: administrator
mn: администратор

en: Description
mn: Тайлбар

en: Language
mn: Хэл

en: Read more
mn: Дэлгэрэнгүй

en: Log
mn: Лог

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Tags
mn: Тагууд

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: view
mn: харах

en: Overview
mn: Ерөнхий агуулга

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Size
mn: Хэмжээ

en: Search
mn: Хайх

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: Message
mn: Зурвас

en: Password
mn: Нууц үг

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Image
mn: Зураг

en: Category
mn: Ангилал

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Help
mn: Тусламж

en: Default
mn: Анхны утга

en: Top
mn: Дээд

en: Path
mn: Зам

en: Menu
mn: Цэс

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Email
mn: Имэйл

en: Contact
mn: Холбоо барих

en: Created
mn: Үүссэн

en: FAQ
mn: Түгээмэл асуугддаг асуулт

en: Question
mn: Асуулт

en: Answer
mn: Хариулт

en: All
mn: Бүгд

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Bottom
mn: Доод

en: Site name
mn: Сайтын нэр

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Location
mn: Байрлал

en: Plain text
mn: Энгийн текст

en: System
mn: Систем

en: Navigation
mn: Сайтын дотоод холбоосууд

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: Deleted
mn: Устгагдсан

en: Short
mn: Богино

en: Publish
mn: Нийтлэх

en: Hide
mn: Нуух

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Additional information
mn: Нэмэлт мэдээлэл

en: All pages except those listed
mn: Жагсаалтад орсон хуудаснаас гадна бүх хуудаснууд

en: Only the listed pages
mn: Зөвхөн жагсалтад байгаа хуудаснууд

en: Search result
mn: Хайлтын үр дүн
