Dimpact WIM (7.x-2.18) - en to ka translation catalogue (92 entries)

en: Forms
ka: ფორმები

en: Home
ka: მთავარი

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Next
ka: შემდეგი

en: Pages
ka: გვერდები

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Content
ka: კონტენტი

en: Email address
ka: ელ.ფოსტის მისამართი

en: Type
ka: ტიპი

en: Author
ka: ავტორი

en: Actions
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: administrator
ka: ადმინისტრატორი

en: Description
ka: აღწერა

en: Language
ka: ენა

en: Read more
ka: დაწვრილებით

en: Log
ka: ჟურნალი

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Enabled
ka: ჩართულია

en: Tags
ka: ტეგები

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: view
ka: ნახვა

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: File
ka: ფაილი

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: Search
ka: ძიება

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Password
ka: პაროლი

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Image
ka: სურათი

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Label
ka: სათაური

en: Help
ka: დახმარება

en: Top
ka: ზედა

en: Path
ka: გზა

en: Filename
ka: ფაილის სახელი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Attachment
ka: მიმაგრებული ფაილი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Email
ka: ელ. ფოსტა

en: Contact
ka: კონტაქტი

en: Created
ka: შექმნილია

en: Question
ka: შეკითხვა

en: All
ka: ყველა

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Bottom
ka: ქვემოთ

en: Site name
ka: საიტის სახელი

en: To
ka: მიმღები

en: From
ka: ვისგან

en: Roles
ka: როლები

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Items
ka: ელემენტები

en: Prev
ka: წინა

en: System
ka: სისტემა

en: Desc
ka: აღწერა

en: General
ka: ზოგადი

en: Other
ka: სხვა

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Role
ka: როლი

en: Filters
ka: ფილტრები

en: Key
ka: გასაღები

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Source
ka: წყარო

en: Deleted
ka: წაშლილი

en: Short
ka: მოკლე

en: author
ka: ავტორი

en: New
ka: ახალი

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ

en: Block description
ka: ბლოკის აღწერა

en: Publish
ka: გამოქვეყნება

en: More information
ka: დამატებითი ინფორმაცია

en: Hide
ka: დამალვა

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Abbreviation
ka: აბრევიატურა

en: - All -
ka: - ყველა -
